Hizmetlerimiz

Hemen Ücretsiz Teklif Alın
Hizmetlerimiz

Sizlere Daha İyi Yardımcı Olmak İçin

Uzman ekibimiz ile Prestij Mekanik Havalandırma olarak sizlere en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Sizlerde hemen bize ulaşarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çalışmalarımızı son derece özenli ve dikkatli yapıyoruz.

Deneyimli ekibimizle sizlere kusursuz hizmet vermek için çalışıyoruz.

Çalışmalarımızda en kaliteli malzemeleri kullanarak uzun süreli kullanım imkanı sunuyoruz.

Uygun fiyatlarla sizlerin bütçesine uygun kaliteli çalışmalar çıkarıyoruz.

 

Havalandırma Kanalları

Havalandırma kanalı nedir, istenmeyen kötü havanın dışarıya verilmesi için ve dışarıdaki havanın iç mekana salınımı için yapılmış bir çeşit yollardır. Yani bir nevi içeride bulunan tehlikeli havanın etkilerine maruz kalmamak için kanal yoluyla tehlikeli havayı dışarıdaki havayla takas etme yoludur. 

Klima Kanalları

Modelleri arasında yer alan  Merkezi sistemli klima modelleri sahip olduğu kanal ve menfezler yardımı ile havanın oda içerisine eşit olarak dağıtılmasını sağlar. Kanal tipi klimaların iç üniteleri tavan arasındaki boşluklara gizlenerek monte edilmektedir.

Doğalgaz Bacaları

Doğalgaz hidrojen doygunluk oranının en yüksek fosil yakıttır. Hidrojen elementi su buharının anasıdır. Bu nedenle, doğalgazın yakılması ile olusan duman içindeki su buharı diğer yakıtlara göre çok yüksektir. 

Temiz Hava ve Egzoz Motorları

Motor çalışma prensibi sayfasında da anlatıldığı gibi içten yanmalı dört zamanlı motorlar iş çevrimini 4 zamanda tamamlamaktadır. Motorun verimini etkileyen zamanlardan olan egzoz zamanı yanma odasında oluşan egzoz gazının dışarıya atıldığı zamandır.

Filtre Çeşitleri

Çok farklı sahalarda kullanılan filtrenin, kullanıldığı yere göre değişik bir yapısı ve çalışma sistemi vardır. Bu farklılığa rağmen, ana görevi süzme işlemi olduğundan, hepsi filtre olarak adlandırılır.

Menfez ve panjur Modelleri

Menfez ve panjur havalandırma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır. Menfez ve panjurları birçok havalandırma alanında kullanabilirsiniz.

Davlumbaz Modelleri

Mutfaklar için kullanım amacı, alan ve ebatlara göre davlumbaz ya da aspiratör modeli ve tasarımı belirlenir. Hava emiş gücü ve ses seviyeleri gibi nitelikler teknik donanıma aittir. Gün içerisinde ocak üzerinde pişen yemek ya da kaynayan içeceklerin kokusu mutfağa sinmeden davlumbaz ya da aspiratör aracılığıyla çekilir.

Sizin Hayatınızı Kolaylaştıracak Çalışmalar

Sizler Daha Rahat Edin Diye Çalışıyoruz

Hemen Arayın